wtorek, 17 lutego 2015

Koszyczek

Witam:)
Zrobiłam koszyczek,tak właściwie nie jest idealny bo trochę miałam problem z krochmaleniem i ze znalezieniem odpowiedniego modełka.Nie mogłam za nic go uformować i włożyłam go na szklankę i przez to może wyszedł krzywy i też z rączką się na kombinowałam bo stale się przewracała.Ale wplotłam cienki drucik chociaż jeszcze powinien być ciut grubszy.No niestety,trzeba będzie na drugi raz zrobić trochę inaczej.A oto mój wytwór- można się śmiać hahahaha:)

Chciałam dodać że jajka ja nie robiłam dostałam w prezencie i nawet kolorystycznie się dopasowało z koszykiem:)Pozdrawiam:)
 

9 komentarzy:

 1. Fajny...i ja muszę zabrać się za ozdoby wielkanocne,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny koszyczek :) jajeczko też :) ja dziergam szydełkowe jaja. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie wygląda.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny kolor koszyczka:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja droga, a czym krochmaliłaś. Zawsze używałam cukru, ale było przy tym dużo bałaganu. Teraz stosuję Ługę bez rozcieńczania i gdy wyschnie można jeszcze uformować prasując żelazkiem. Potem smaruję klejem wikolem ( lekko rozcieńczonym wodą) Może coś pomogłam Pozdrawiam i zapraszam do mnie w blogspot.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję ,że się odezwałaś u mnie. Nie umiem się jeszcze poruszać w blogspot. Mój blog na blox będzie istniał, nie będę go usuwać, ale nie będę dodawać tam już postów. Możesz tamtego bloga usunąć z ulubionych.
  Nie wiem jak dodać adres e- mail. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. adres e- mai : arlahobby2@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz mi chodzi o dodanie e-maila na blogu typu <> albo jak dodać zakładkę np. strona główna, kontakt i w kontakcie podać adres

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko mi się bardzo podoba!

  OdpowiedzUsuń